11.03.2020 20.03.2020 Äripäeva veebiseminar: Koroonaviiruse haigus COVID-19

KÕIK UUDISED

Veebiseminar: Koroonaviiruse haigus COVID-19

20.03.2020

Veebiseminar

Tartu Ülikooli meditsiinilise mikrobioloogia professor Irja Lutsar annab veebiseminaril ülevaate viimastest uudistest ja teadmistest koroonaviiruse haigusest COVID-19.
COVID-19 haigust põhjustav koroonaviirus on geneetiliselt sarnane SARS koroonaviirusele (Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus) ning selle mehhanismid ei ole praeguseks veel lõplikult selged. Viirusega seoses püstitatakse erinevaid hüpoteese, millest mõni on müüdi mõõtu. Süveneme teemasse teaduspõhisuse kaudu ja saame vastused küsimustele, mis hetketeadmiste baasil on tekkinud.

Sihtgrupp: koolitervishoiuõed, pereõed, arstid, muud tervishoiutöötajad

Osavõtjate arv on piiratud! Registreerimiseks on vajalik tervishoiutöötaja kood.

Teil on võimalus saata lektoritele oma küsimus ette, et kindlustada vastus. Küsimusi saab esitada siin.

Veebiseminari järel saadame osalejatele sertifikaadi, täiendkoolituspunkte seminar ei anna.

Veebiseminar toimub 20. märtsil kell 15.00-16.00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.  Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Lisainfot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades liina.aru@aripaev.ee.